Acil Yardım

kopekhayrani

Ankara kedisi 1.5 aylık civarı kedi kumu alacaz ama malesef hangi markadan almalıyız acil cevap bekliyorum...

2 CEVAP

Badems

Ben pisipisi ince taneli kullaniyorum. Arada bir sanicat sabun kokuludan aliyorum. İnce taneli alin, kediniz cok kucuk en iyi ince kumla alisabilir su an tuvalete. Biraz buyuyunce isterseniz degistirirsiniz

Nayeli

evet aynen sanicat active çok iyi. 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.Aktif oksijenli dezenfektan topaklaşan doğal kum