Merhaba Arkadaslar, Kopegim 7Aylik Oldu Ama Yeme İcme Problemi Ortaya Cikti Cok Az Yemk Yiyor

buddyy

Sorun , yada cozum ne olabilir

4 CEVAP

buddyy

tesekurler arkadaslar soununda caresini buldum megerse et suyundan bikmis bizim evladimiz . tavuk corbasi koydum degisilik olsun diye cok iyi yiyor mashallah :D

izzy

Ne yediriyorsunuz ne sıklıkla ...biraz bilgi verebilir misiniz lütfen

buddyy

kendi yemegi var yani pedigree junior , onun icine kaynamis et yada et suyu veriyorum bide ekmek , ama 3 4 gun gunde sadece 1 kere yiyor, ne yapicagmi sasirdim

çok ilginç. et suyu koyduysanız hemen yer aslında kokusundan dolayı. Ben de çünkü et suyu koyuyorum kuru mamasına bayılarak yiyor. bi veterinere götürün bence, farklı bi problemi olabilir.