Acil Lütfen..

dollfacepersian

Gece gece yazıyorum fakat cidden acil bir durum. Kedim bu gün biraz keyifsiz gibiydi. Sonra az önce yanima geldi. Karnı kasılıp kusacak gibi oldu. Ve dışkı yapmamış bu gün. Bu belki mamasını unutup az verdikleri için tuvalete gidecek kadar yemedigindendir
Kedimde malt macunu kullanıyorum. Haftada 3 gün veriyorum. Normalde haftada 1 gün versem dahi böyle tüy kusma gibi bir sorunumuz olmazdı. Kedimde yabancı cisim yemek isteme(ambalaj kağıdı)durumu var.Dikkat ediyoruz ama yemis olabilir mi diye düşünüyorum. İştahı yerinde bu arada. Lütfen bilen biri cevap verebilir mi? Çok endiseliyim