Izmir Gibi Bir Yerde Bir Apartmanda Amerikan Bulldog Besleyebilirmiyim

Alifirat

Izmir gibi biryerde bir apartman diresinde amrican bulldog besleyebilirmiyim

8 CEVAP

Bütün köpeklerin huyları aynı değildir. Denemeden göremessin :)

Alifirat

Tsk ederim #runforyourlife yardımın için saol

dollfacepersian

Egzersiz ve liderlik iyi sağlanırsa apartman yaşamında yaşayamayan kopek sayısı azdır. Bulldoglar sanırsam baskın ırka giriyorlar. Daha önce köpek tecrübeniz oldu mu acaba?

Alifirat

Daha önce hiç köpek beslemenin bide ben 12 yaşındayım ama amerikan ile alman kurdunu arasında kaldım küçük olduğum için amerikan besleyemem sanırım ama çok seviyorum köpekleri ya

dollfacepersian

Aileniz bu durumu tam olarak destekliyor mu?

dollfacepersian

Birde lütfen şu forumu okuyun baştan sona https://www.petlebi.com/soru-cevap/4742-7-sinif-ogrencisiyim-ve-hayvanlara-olan-ilgim-asiri-fazlacok-kucuk-yastan-beri-kopek-istedim-ama?page=3
Ayrıca neden yardıma muhtaç bir köpeği kurtarmak yerine illede cins istiyorsun?

Alifirat

Tabiki de ailem izin veriyor bide neden cins istiyorum çünkü sokaktan aldığım köpekler egitilmez sanırım diye duymuştum bide izmir de çok fazla köpek olduğu için korkarım köpekler kavga eder

Alifirat

Bütün yorumları birleştirerek yaş güç falan hangi cins besleyebilirim