Göz Akıntısı

emreztrkk37

Bu sabah birşey yoktu akşam farkettim yavrumun tek gözü sürekli kapalı yakından inceleyince akıntı olduğunu anladım tek gözünün etrafı sürekli sulanıyo pamukla siliyorum ama hala tek gözü kısık dolaşıyor. Çok sigara içtik bugün ondan mı acaba yoksa mikrop mu kaptı. Ne yapmam lazım

2 CEVAP

besahin

benim kedimde de sürekli akıntı var pamuğu çaya batır hergün gözünü mutlaka temizle yavru kedilerde çok oluyor bu durum ama daha önce olmuyorsa yeni olduysa dediğin gibi mikrop kapmış olabilir veterinere götür damla falan verir

nildogcat

Kum kabını sık sık temizleyin oradan kapmış olabilir dediğiniz gibi çok sigara içtiyseniz olmuş olabilir sonuçta insana zarar veriyorsa hayvana da zarar veriyor.Bence yanında sigara içmeyin.Onun dışında göz temizleme losyonlarından veterinerinizin önerisi ile yararlanabilirsiniz.