En Sadık Köpek

BENU

En sadık köpek ırkı nedir

20 CEVAP

dollfacepersian

En sadık köpek ırkı veya en iyi köpek ırkı diye bir şey yoktur. Her köpek iyidir ve sadıktır. Kötü olan sahipleridir.

Üsteki cevaba katılmaktayım.

Üstteki cevabın üstündeki cevaba katılmaktayım :)

Shewky

Sadık sözünden kastınız nedir? Aidiyet anlamında her köpek sahibine tabiri caizse tapar. Yok itaat anlamında sadakat işe açık alanda koşuşturmaya meraklı yada aşırı enerjik yada meraklı ırklar daha başına buyruk ve disipline ihtiyaç duyan ırklardır. Örneğin bir akbaş yada kangal yada beagle gibi ırklar zor ırklardır. Köpeğiniz gözünüzün içine baksın tam bir teslimiyet göstersin istiyorsanız evcimenlerin evcimeni labrador ret yada golden ret tavsiye ederim.

kopekhayrani

Ayrımcılık yapmak gibi olmasın ama goldenim vardı gerçekten fazla sadıktı ama dier evlatlarımda böyle sadıklık görmemiştim

oracledeveloper

En sadık köpek ırkı veya en iyi köpek ırkı diye bir şey yoktur. Her köpek iyidir ve sadıktır. Kötü olan sahipleridir
demiş çok da güzel söylemiş. Nekadar insansan okadar sadıktır köpeğin

Goupe

sorunun altındaki cevaba katılmaktayım

abdurrahmany

bende ilk cevaba katılıyorum ve bbc nin köpekler diye bir belgeseli var izlemenizi tavsiye ediyorum. köpeklerde cins ayrımı yapmadan tamamı sadık ve sahipleri için her riski göze alan sahibine aşık mükemmel yaratıklardır. :)

serry

Ne kadar iyi bakarsan, onunla ne kadar çok vakit geçirirsen o kadar sadık olur. Verdiğin emeklerin karşılığını mutlaka alırsın, zira onlar karşılıksız da sever.

vhope

Dollfacepersian herzamanki gibisin

vhope

En sevdiğim kullanıcı -

dollfacepersian

Vhope
Teşekkür ederim bu güzel iltifatınız için:)

yanik_kedi

Her köpek sahibine bağlıdır bu ölçülmez :)

Luckyssss

Sokak köpekleride sadık ırkla bi alakası yok

Queeninannesi

Öyle bi cins yok. Sen ona ne kadar sadık olursan o da sana sadık olur. Hayvanları sırf size sadık olsun diye Sahiplenmeyin.