Evimizin Bahçesinde Beslediğimiz Bir Kedi Var Şuan Sanırım Daha Küçük Ama Diğer Kediler Bir Türlü R

GamzeK

Kedi yavruyken kapımızın önünde duruyordu o zaman kaç aylıktı bilmiyorum ama bizde 3 aydır falan besliyoruz ve çok korkak bir zarar gelir mi diğer kedilerden ona sizce ne yapabilirim boşuna mı endişeleniyorum bilmiyorum

2 CEVAP

milodelisi

Ne yazık ki sokak kedisi olduğu için kendini korumasını öğrenmesi lazım. Ama eve alacak birini bulduysanız hiç alışmadan verin sonra daha zor olabilir. Bu konuyu bende yaşadım. Konu hakkında daha fazla sorunuz varsa sorabilirsiniz
:)

GamzeK

Tesekkur ederim