Yaş Mama ??

kediaskim

Arkadaşlar kedimin kuru mamasi bitmiş ve bugün farkettim internet üzerinden yeniden sipariş verdim başka mama yedirmek istemiyorum evde yaş manalar ve konserve şeklinde 4 -5 gün sadece konserve mama yemesi onu etklermi ?

3 CEVAP

Gofretsla

hayır etkilemez hatta iyi olur hem keyiflenirde hangi mamayı aldın bu arada

kediaskim

Haklisiniz badems bende bu yüzden tedirgin oldum iyi madem kuru mama alırım mama gelene kadar

Badems

Hayir o sure boyunca yas mama vermeyin. Arada ton baligi, yogurt, tavuk gibi seyler verin. 5 gun boyunca yas mamayla beslenilmez.