Köpeğimin Isırması Huyu Var Ne Yapmalıyım

Durumaya

Köpeğimin fransız buldog

3 CEVAP

nigar8

Bizde bakıyoruz 4 tane , 2si yavru 2si büyük bizim yavrularda da aynı sorun var ve büyüklerde de yavruyken vardı. Köpeğin yavruysa korkma canını yakacak düzeye gelmeden geçecektir

Benimki de yavru çok fena ısırmaya çalışıyor, özellikle ellerimi :) Bebekliğine veriyorum bu durumu geçecektir. Mümkün oldukça ısırtmamaya çalış ki alışmasın, baktın ısırmak istiyor oyuncağını ısırt onla öyle oyna :)

bebekse çok normal.ancak yavrunun enerjisini atması da gerekli. benim köpeğim 4 aylık geçti ısırma huyu. bizimkine ben daha küçükken bebek olduğunu düşünüp oyuncaklarını veriyordum hemen ısırmaya başladığında ya da aklını başka şeylerle meşgul ediyordum. sonra sonra geçti o huyu