Kedim Yarın Kısırlaştırılacak Yemeğini Kestim Ama Aç

Silamrkz

Kedim yarın 9 gibi kısırlaştırılacak her yerde 12 saat önceden yemeği kesiniz yazıyor akşam 9-9 buçuk gibi yemeğini kestim kaldırdım mamasını lakin ondan 1 saat önce yaş mama falan da yedi neyse şuan normalde mamasının durduğu yere gidip mamasını arıyor ve 1 2 aydır emmiyordu kıyafetlerimi bırakmıştı lakin şuan emmeye başladı acaba çok mu aç ne yapmam gerekiyor katiyen bilmiyorum bir fikri olan varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum

4 CEVAP

kediaskim

Nerde yazıyor bu bilgiler internette gördüğünüz herşey doğru değildir kedinizin yasina cinsiyetine bir değişir bunu kisirlasirma işlemini yapacağınız yere sormanız daha sağlıklı olur

Kısırlaştıracak bir hekim size bunları aslında aktarması gerekir şuanda kısırlaştırma da olmuştur muhtemelen ama yinede bilgi vereyim saat sabah 9 gibi kısırlaştırlıacaksa akşam gece 23 24 arası mamasını önünden alın suyu durabilir, kısırlaştırma ameliyatından sonra ise kedinizin normal fizyolojik koşullara gelmesi öğleden sonra 5-6 yı bulur 7-8 gibi de kuru mama yerine ilk öğün konserve mama tercih edilmelidir ve suyuda koyulmalıdır. tabi ki bu ayılma sürecini klinikde geçirmesi ve 3-5 gün klinikde tutulmasını öneriyorum biz kısırlaştırma ameliyatlarında böyle bir yol izliyoruz merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz bir konu olursa özelden mesaj yazabilirsiniz

Silamrkz

Ve de kısırlaştırmadan sonra da 12 saat mama vermeyin yazıyor kedi 24 aç mı duracak ne olacak

Badems

Mecburen bir sureligine ac ve susuz kalmak zorunda. Narkozun etkilerini hafif atlatmasi icin bu tamamen. merak etmeyin dayaniyor hepsi ben de boyle yaptim. Sakin mama ve su vermeyin.