Gözzzz!!!

patisu35

bakarmısınız gözüne o kenarlarındaki mantarda sadece gözleri enfeksiyonlu mu diye

9 CEVAP

patisu35

şimdi şöyle ben bu kediyi 1 hafta oldu olcak dışardan aldım vete götürdüm ilk baş göz akıntısı lekesi dedi ama cok kasıyodu ben açıkçası pek inanmadım başka vete götürdüm mantar dedi ve bana mıcostop sprey verdi sadece ve vücudun bazı yerlerinde patilerindede bulaştıgını söyledi kasımamsı için yakalık verdi ama benim içim hala rahat etmedi başka vete götürdüm oda mantar dedi ve bağışıklık güçlendirici iğne yaptı ve perşembe günü mantar aşısı yapıcaz dedi kedi 2.5 aylık yani benim içim hala rahat değil aşı yaptırma diyolar ama vücudunu sarmış bazı yerlerini ve mantarda tüy dökülür bunda tüy dökülme yok diyolar ama 2 vet de mantar dedi vetin dediği doğrudur tabi ama kafam karısık aşı konusunda

patisu35

ve bakımsız kalışı dışardan aldıgım için kulağında da enfeksiyon var zaten onun içinde bir ilaç verdi kulak merhemi sabah akşam uyguluyorum

Ben burdan yardımcı olacağım ama bu yavrunun güvenilr bir klinikde doğru teşhis tedavi ile bakılması daha doğru olur bornova da bir klinik var dost veteriner kliniği orda erdem bey var orda benim ismimi verin size yardımcı olacaktır. uzak götüremem derseniz net üzerinden çözmeye çalışacağız

patisu35

yok zaten bornovada oturuyorum zaten tabiki götürürüm yeterki iyi olsun :(

patisu35

bornovada nerde acaba internete yazdım ama istanbul olarak gösterdi

doğa veteriner polikliniği

Merhaba, şimdi öncelikle bu yavru çok bakımsız kalmış gözlerinde bir akıntı olduğu zaman mikroorganizma üremesi için elverişli bir ortam yaratmış oluyorsunuz o bölgede mantarda üreyebilir evet. neden yakalık taktınız vücdunda başka bir yerinde bir yarasımı var birde veterinerizin verdiği tedavi nedir acaba

patisu35

ha evet oraya götürdüm zaten orda bersan bey muayane etti mıcostop verdi işte ama başka bir işlem yapılmadı birde iç parazit için hap verdiler ama eve gelince kustu

şu yaralı bölgelerinin bir fotoğrafını çekip özelden atabilir misiniz birde kısaca hikayesi beslenmesi ne ile devam ediyor yaşı genel durumu