Sahiplenecegim Kopegin İrki Nedir

hasanozmen

Ben barinktan yavru bir kopek begendim chihcuvava pincher kirmasi dediler dogrumudur ?
(Sahiplenmek istedigim kopek bu degil bunun aynisi fakat siyah renkli)

16 CEVAP

miniyavru

ÇOOOOOOOOOOK TATLIYMIŞ VE NE ÖNEMİ VARKİ CİNSİNİN??????.......

dollfacepersian

Irkı konusunda bilgim yok ama sizin yavru da bu kadar ufaksa sizi çok zorlu bir süreç bekliyor. Yeterli anne sütü alamadığı için bağışıklığı düşük bir olacaktır. Raşitizm gibi ağır hastalıkların olması çok yüksek. Anneden erken ayrılmış birçok yavruda raşitizm gördüm. Çok korkunç bir şey. O bacakların hali bakılacak gibi olmuyor. Düzenli veteriner kontrolünde olmalı büyüyene kadar

hasanozmen

ya ben büyümeyen köpek istiyorum ırkı ondan önemli apartman dairesinde yaşıyorum

hasanozmen

haftada 1 veteriner kontrolü yeterli mi

dollfacepersian

Veterineriniz yavrunun gelişimi ve sağlığına göre size gereken bilgiyi verecektir

Nisamaya

Fotografta cok kucuk oldugu icin tam cinsini anlayamadim ama labrador 'a benziyor ve cidden buyuk bir cinstir

yarslan

Pug , chovchov ve chihova al

yarslan

Chihcuva işte chihova değil

yarslan

Haftada 1veteriner kontrolü yeterli

abdurrahmany

chihcuvava alakası yok onların kulakları dik olur yavruyken bile :) labrador retrivere benzettim bende ama emin değilim eğer dediğim ırk ise bayağı büyüyor onlar.

Shewky

Bu fotoğraftaki köpek labrador. İyi yüzerler, çok akıllıdır ama golden kadar da sakin değillerdir.

ovulkayaalp

Arjantin dogo ya benzettim. Siz de internette araştırın. Arjantin Dogo puppy diye arattırdığınızda çok benzer görseller göreceksiniz ama tabi ki emin değilim.

dollfacepersian

Ben köpek çok küçük olduğu için ırkı konusunda bir şey söyleyemedim ama anlayan arkadaşların dediğine göre köpek büyük büyük ırk olacak ve siz küçük ırk istiyorsunuz. Sanırsam başka yavrulara bakmanız gerekecek

Measlaner

Bende sahiplenmek istiyorum banada yardımcı olabilirmisiniz?

dollfacepersian

Measlaner benden mi yardımcı olmalı istediniz anlayamadım?