Ekonomik Yavru Kedi Maması Önerisi?

FerdaNur

Anket

goody
(1 oy)
whiskas
(0 oy)
matisse kitten
(11 oy)
Toplam (12 oy)

sizce hangi mamayı seçmeliyim? matisse kitten kullanıyorum ama değişiklik olsun diye değiştirmek istiyorum şimdiden teşekkürler...(kedi için)

18 CEVAP

besahin

********* dan alıyorum ben bonocibo yu ama karışık şekilde veriyorum royal canın de öneriyorum ama bütçeni zorlayabilir

Gofretsla

bonacıboda tuz falan yok, içeriğini araştırmadığınız her forumdan duyduğunuz şeyleri anlatmayın lütfen kedi lerime yıllarca BONACIBO alıyorum hiçbir sıkıntımız yok( hiçbiri sokak kedisi değil)

Gofretsla

veterinerinizden proplan da alabilirsiniz 400+400 grlık paketler 10-15 tl olur çok ekonomik üstelik tabiki proplan bonacıbodan üstün bir mama ama bu bonacıbonun kötü olduğu anlamına gelmez kediye göre birşey bu kimi kedi yıllarca goody kullanır hiçbirşey olmaz kimi kedi acana kullanır hastalanır fln ama ben hayla BONACIBO diyorum

Badems

Ben forum okumam. Kendim bakarim, kendim deneyim kazanip yorum yaparim. Bilip bilmeden sacma sapan yorum yapmayin ordan burdan duydugunuzu anlatmayin diye. Verilen mamayla cinsin bi alakasi da yok. yillarca goody kullanir hicbisey olmaz kediye gore degisir demeniz dunyanin en yanlis yonlendrmelerinden biri. Goody ve whiskas market mamasidir, piyasadaki en kalitesiz mamalardir. Birkac yil kullanin kedilerinizdeki problemleri yazarsiniz yillar sonra buraya. Yukarida veteriner zaten mama tavsiyesinde bulunmus gordugunuz gibi, ben alinmasi gereken mamayi degil alinmamasi gerekeni soyledim.

FerdaNur

ve bonacibo

Bütçeniz kısıtlı ise prochioce kittenı tavsiye ederim

patisu35

aslaında arada pro planın kampanyaları oluyor onları takip edin bence prof mamlarıda en uygun fiyatlısı o ama bonacibo da güzel

Badems

Bonacibo almayin, tuz dolu bir mama ileride bobrek problemleri yasatir. Goody ondan beter, whiskas hepsinden beter.

besahin

Bonocibo bence bende kullanıyorum

FerdaNur

besahin hangi siteden aliyorsunuz?

emreztrkk37

Proplan jr için 400 + 400 kampanyası var baya bi uygun fiyatı toplamda 8 paket var şuan bende :) Ama aynı kampanyalardan yetişkin kedi için yok. Yetişkin maması alacağın zamanda Prochoise yada cat chow iyi bence veteriner tavsiyesinden sonra besin değerlerine baktım beğendim almayı düşünüyorum

Ezgisu123

Ben kesinlikle whiskası önermiyorum. Çünkü bağımlılık yapan bir mamadır. Kedini Zübeyde mamaya daha çabuk adapte olur ve bir süre sonra ondan başka mama yememeğe başlar. Ben hiç kullanmadım size de önermem

Ezgisu123

Kusura bakmayın yanlış yazmışım kediniz bu mamaya daha çabuk adapte olur diyecektim

FerdaNur

(internet)

Gofretsla

badems ben zaten bilip bilmeden konuşmam boş boş konuşarak insan zaten kendini kandırır resmen vakit öldürmek... he neyse arkadaşım 5 yıldır goody kullanıyor iran kedisi var(gerçi işin cins kediyle alakası yok ama tekirle bir iranı karşılaştırsak iran daha narin olur tekire göre neyse cins hayvan konusunu açmayı sevmiyorum kedi sapsağlıklı veteriner proplan hill royal canin önerdi fakat arkdaşım oodyden vazgeçmedi kedisi çok sağlıklı bir sorunu yok