Kedimin Kilosu

pinarcaya

11 aylik disi tekir kedim 5 kilo. Normal mi?

20 CEVAP

pinarcaya

Evet kilosu fazlaymis.

pinarcaya

Badems hangi mamayi veriyorsunuz?

Kittylover

Normaldirr

Badems

Ben N&D tavuklu narli kisir kedi mamasi kullaniyordum. Rahatsizligi ciktigi icin veteriner mamasina gectik malesef. 6 aylikken kisirlasti ama kisirlastigi gunden itibaren kisir kedi mamasi kullandim ben. Haftada bir bazen iki haftada bir olmak uzere bir paket yas mama verdim onu da ikiye bolerek uc gun arayla. Haftada bir pismis balik, iki gunde bir dr yogurtla besliyorum..

pinarcaya

Ne guzel zayiflatmissiniz. Benim hedefim 4.5 tu ama biraz daha verse zarari olmaz.