Bu Yavruların Irklarını Bilen Varmı

BENU

Bu kücük yavruların tüm tedavilerini yaptırdım evimde bakıyorum bahçe kapalı oldugu için bazen bahçede emziriyor anne kedi yavrularını fakat tüy tipleri ve degişik desenleri çok degişik yavrular çok hareketli sadece bir fotograf elimde bu fotograftan bir ırka benzeten oldumu

3 CEVAP

patisu35

tekir kedi bence özel bir ırk gibi değil sanki gerçi tekirde kendi başına ırktır ama çok tatlılar maşallah :)

emreztrkk37

Tekir :) Anne hepsinden tatlı :)

emreztrkk37

Tekir kendi başına bir ırk değil bu arada farklı ırkların birleşimi veterinere gittiğinizdede karnesine mix yazarlar hatta. En iyi yanları bünyeleri çok daha güçlü oluyor.