Köpek Beslenmesi

hasanozmen

iyi geceler Chihuahua kırması sahipleneceğim 1 kaç güne kadar alınacak gerekli malzemeleri köpek gelmeden alıyım diyorum gerekli malzemeler nelerdir ?

2 CEVAP

küçük ırklarda başlangıç için royal canin mini starter verebilirsin sonrasında royal canin xsmall junior veye mini juniorunu tavsiye ederim çiş pedi çiş damlası mama ve su kapları bir tane de yumuşak küçük bir yatak ilk etap da gerekli olan malzemeler

Gofretsla

öncelikle mama şu mamaları alabilirsin( acana ,orıjen,bonacıbo,royal canın,proplan,profıne) birinden birini seçersen küçük ırk olanını almalısın,barınabileceği minik bir kulübe yada köpek minderi, mama ve su kabı(kesinlikle plastik alma çelik al)(köpeğine içme suyu vermelisin), şunları seçebilirsin(1- çiş spreyi bol gazete)2- çiş pedi)) yavru almayacaksan geldiğinde dışarıya çıkarmalısın dışarıda eğitimini ver,tarak, bir pet taşıma çantası, yavruysa kemirebileceği sütlü kemikler ve peluşlar değilse sana büyük bir tenis topu yada sert peluşlardan biri aslında bu köpeğin tercihidir yani yıllarca hangi oyuncak ayısıyla uyumak isterse uyusun:), diş fırçası ve macunu ,köpek şampuanı,gövde tasması ve kayışı(hayvanı boğmak istemeyiz bu yüzden gövde tasması almalısın kayışı) son olarak onabiraz SEVGİ VE İRS verirsen müthiş eğitml akıllı ve sağlıklı bir köpek yetiştireceğine inanıyorum a petlebi ailesine hoşgeldiniz s se SEVGİYLE KALIN HOŞÇAKALIN