Sokaktaki Kedi Ve Köpeklere Mama

Gofretsla

Anket

GOODY
(2 oy)
WHISKAS
(1 oy)
PEDIGREE(KÖPEKLER)
(0 oy)
FORMIX
(0 oy)
PROLINE
(2 oy)
CHAMPION
(0 oy)
FRISKES
(2 oy)
Toplam (7 oy)

BENİM BİR SÜRÜ KEDİM VAR AMA ONLAR EV KEDİSİ GEÇEN DAYANAMAYIP 2 TANE DAHA HASTA BİR KEDİ ALDIM EVİME ARTIK ONLARDA BENİM KEDİM FAKAT GERÇEKTEN O KEDİLERİ GÖRÜNCE SOKAKTAKİ KEDİLERİDE BESLEMEM GEREKTİĞİNİ ONLARA DAHA FAZLA İLGİ VERMEM GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM(KÖPEKLERDE) BENİM ÖYLE FAZLA DURUMUM YOK YANİ BİR HAYVANSEVER KLÜPTEN YARDIM ALIYORUM ARASIRA SAĞOLSUNLAR BANA SIKIŞTIĞIMDA MAMAMA VE KUM GÖNDERİYORLAR HERNE İSE KARAR VEREMEDİM HANGİ MAMAYI ALSAM SONUÇTA KEDİLERE VE KPKLERE ACANA HILLS PROPLAN ALAMAYACAĞIMA GÖRE MARKET MAMASI ALMAK ZORUNDAYI HANGİSİACABA? KARAR VERMEK ZOR İŞ HEPSİNİN FİYATI UYGUN SİZ SOKAKTAKİ CANLARINIZ İÇİN NE ALIYORSUNUZ

4 CEVAP

tika_waylan

*********.com'a bakin isterseniz sokak keidleri cok severek yiyor hem de taze oluyor mamalar. Goody ve Whiskas vermeyin digerlerini de vermek isterseniz siz bilirsiniz ama o ikisini eleyin.

Kediler için firskies kullanabilirsin , pedigree de fena değildir . sokak hayvanları için

Ezgisu123

Whiskas kedi mamasını hiç önermem. Kedilerde bağımlılık yapıyor ve başka bir mama yemiyorlar. Diğer mamalar hakkında bir bilgim yok ama bence kesinlikle kullanmayın whiskası

Gofretsla

boancıboyu yavru köpeğimde kullanıyorum fakat yavru köpeğimde aşırı kepeklenme oldu o kadar övdüm b urda bu mamayı veteriner epeklenmnin mamadan kaynaklandığını söyledi büyük bir ihtimal friskes ve pedıgree alacağım bn