Evime Muhabbet Kuşu Geldi Ve Evde Kedi Var

harikayanadur

öncelikle bugün evime bir muhabbet kuşu geldi hemen kafes ve yemi temin ettik. ve muhabbet kuşuna nasıl bakılır hiç bilmiyorum. aynı zaman da evimde 2,5 aylık kedim var ne yapmalıyım?

9 CEVAP

dollfacepersian

Büyük ihtimalle birinin evinden kaçmış olmalı. Arkadaşımın kuşunda öyle olmuştu. Etrafta kuşu kaçmış birileri var mı diye bakın bence

Badems

Kuş kedinin girmeyeceği bir odada dursun.

harikayanadur

aynen öyle yaptım kuşun fotosunu bir atsam bakar mısınız biraz iri ve yorgun sanki veterinere götürmem gerekiyor mu bide neler yapmam lazım

dollfacepersian

Bir şey sormak istiyorum. Muhabbet kuşu kendi mi geldi size dışarıdan?

harikayanadur

aynen bizim mutfağa girmiş annemin başına konmuş kafesten çıkarınca da direk başımıza konuyor

harikayanadur

sahiplendirme sitelerine yazsam mı acaba sahibi olabilir mi sizce

Badems

Ben o açıdan bakmadım hiç, siz aldınız sandım. Çok fazla uçupta gelmiş olamaz çevre apartmanlara sorun. İnsanlar perişan olmuş olabilir

harikayanadur

çevremizde hiç muhabbet kuşu olan var mı bilmiyorum araştıracağım sahibi çıkmazsa ne yapmalıyım

harikayanadur

kuşun fotosunu atmıştım bakar mısınız dişi mi acaba bide hamile olabilir mi hiç hareket etmiyor çünkü ona göre yanına ahşaptan kutu alalım diyor annem