Kedim Böcek Yedi

JedaiRekt

Kedim dün böcek yedi Patisiyle basıp sorun olurmu

11 CEVAP

Shewky

Afiyet olsun kediciğe, korkmayın hiç bir zararı yok. Uzak doğuda insanlar şişe takıp yiyorlar, bol protein :)

mEhLikHhE

Bizimki de sinekleri yiyor önüne geçemiyoruz vallahi ilerde sıkıntı olmaz inşallah

ozgesahinn

Bizimki de sinek yiyor sorun olacağını sanmıyorum doğada yaşayan hayvanlar sonuçta olur o kadar sanırım :)

kedilikizzz

Böcek karınca ve her tür sineği afiyetle büyük heyecanla yiyor benimki de :) ama boyu birazcık büyük ve direnen bir böcek görünce de korkuyo :) bir şeycik olmaz merak etmeyin.

Nayeli

bence olmaz:)

batuhantopcu

afiyet olsun :) iç parazit aşılarını aksatmayın kedilerimiz de gönüllerince doğasını yaşasınlar.

emreztrkk37

Vitamini kabuğundadır :)

yarslan

Herkese ve bana göre :) :) :)

tika_waylan

İc parazit asilarinu yaptiritsaniz sanirim bir sey olmaz ama sakin ihmal etmeyin ic parazitlerini. Bildugim kadariyla her kedi yer.

Dansleyden

Oh yav içime su serpildi saat gece 3 e geliyo az önce ağzına almış geri atmış ben ondan bile korktum aşılari oldu iç dış parazit de yakında olcak yememiş galiba bocek yerdeydi kıvranıyodu aldım dışarı attım

Leyl003

Bazen böcek yiyebiliyorlar bazen ise onunla oyun oynuyorlar.. tabi bu durum böcek açisindan iyi değil.. kurtardigim bi kac bocek oldu:)) benim minik de 2 defa arı yemişti sanırım yedi çünkü ölülerini bulamamıştım..