Yavru Kedi Maması

ozgesahinn

Sokakta bulduğum 1,5-2 aylık bir miniği güzel bir aileye sahiplendirdim ama beslenmesinin ihmal edilmesini istemiyorum kuru mama yiyebiliyor sizce yazacağım seçeneklerden hangi mama daha yararlı olur içerik olarak bilginiz varsa cevap bekliyorum.
1-Royal canin babycat
2-Hills yavru
3-Proplan yavru
4-Matisse kitten

16 CEVAP

Badems

Ugrasmicam demissin ama yazmadan da duramamissin masallah yazdikca yazmissin hahahaha. İngilizcen varsa biraz makale oku. Bu arastirmanin da gecerliligi oldugunu bilirsin. Bak sana daha cevap vermicem ugrasmamakta budur :)