Siyam Ve Siyam Melezi Kediler İstedigi Yapilmadiginda Òc Aliyorlar Evde Saga Sola Cis Yapiyorlar Ned

CHICCO4

Benim siyam melezi 3 yasinda erkek bir pisim var ..evi adeta o yonetmek istiyor , ne zaman uyucaz ne zaman oynucaz ne zaman yemek yenecek hep onun dedigi olmali aksi takdirde ònce epey bir sùre kafa ùttùledikten sonra òc alir..

3 CEVAP

dollfacepersian

Benim bildiğim ve gördüğüm kadarıyla çok hassas bir ırk. Tanıdığımın var siyam kedisi. Herhangi bir tartışma ortamında stres olup direk kusuyormuş.
Yani bilemiyorum tüm siyamlar psikolojik olarak bu kadar hassas mı.
Birde kediniz kısır mı acaba? Psikolojik olduğundan emin misiniz?

Goupe

Hayır demeyi bilmelisin. Bence hayır demen çözüm olacak. Bizim kedide pek işe yaramıyor ama dene yinede :D

dollfacepersian

Bence psikolojik ise hayır dense dahada sinirlenip daha çok çiş hatta dışkı yapabilir sağa sola