Mantarla İlgili Bir Kaç Sorum Olacak :)

Sule34

3 gün önce bi kedi sahiplendik kedinin 6 7 yerinde mantar varmis. Veterinere gittiğimizde oceral sprey verdi. Bu spreyi kullananiz var mi? Bide yaptigim araştırmalar sonucu kendimizi ve evi dezenfekte etmek için zefiran aldim bir kere kullandım evin bir çok yerine sıktım. Ne kadar sürede bir bunu tekrarlamam gerekiyor? Bir de başka bir veteriner sirke de kullanabilirsin dedi başka bir veteriner gerek yok dedi. Acikcasi elma sirkesini sulandirip kedinin olabildiğince tüm tüy diplerine sıkmak istiyorum fakat sevmemesinden ziyade biyolojik bir sıkıntı olur mu diye düşünüyorum? Konuyla ilgili görüşlerinizi paylasirsaniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler :) saglikla kalin :)

3 CEVAP

harikayanadur

elma sirkesini sullandırarak kullanabilirsiniz. zaten doğal bir ürün zararı olacağını sanmıyorum. veterinerim ense damlası olmadığında seyahatteyken bile sirkeli suyu vücuduna sürebilirsin dedi. hem deri hem tüy sağlığına da iyi geliyormuş bence düzenli olarak haftada bir yada 4 güne bir mantarlı bölgeye uygulayın elma sirkesinin mikrop öldürme özelliği var. buarada çok geçmiş olsun en kısa zamanda kediniz düzelir inşallah :)

Shewky

Sirkeli suyun hiç bir zararını görmezsiniz.

Sule34

Teşekkür ederim değerli yorumlariniz için