Kedide Karın Şişliği Acill

evimizin önünde genç dişi bir kedi var (5-6 aylık ) . 2 gün önce gayet normal ve sağlıklı görünüyordu ama bugün baktığımda karnı çok şişti . ne yapmam lazım

5 CEVAP

JedaiRekt

Hamile olabilirmi :) sadece tahmin ettim o yaşlarda kızgınlığa giriyorlar genelde.

dollfacepersian

2 gün içerisinde hamile kalsa bile karnı şişmez. Hazımsızlıktan veya iç parazitten karnı şişmiş olabilir bence. Birde çok ihtimal vermiyorum ama fib için test yaptırmanızda yarar var

fıp ine internetten baktım . belirtieri bu kediye uymuyor ama tam bilmiyorum . yarın vet e gotureceğim

jadairect daha genç ve 2gün önce normaldi . bugün çok fazla şişikti karnı . aslında birkaç gün önce karnına dokununca rahatsız oluyordu ama ben tiki var zannetmiştim

kediaskim

benim kedidede aynı problem var bu haftadır var vete sordum bşey olmaz geçer dedi hemde felakat şekilde gaz çıkorıyor neden kaynaklı ki bu?