Acil Kedi Kısırlaştırma .

Cihat-

İstanbul esenyurt çevresinde kedimi nerde kısırlaştırabilirim bilen birisi bana yardımcı olabilir mi ücretsiz olarak ..

6 CEVAP

Selinnio

İü veterinerlik fakültesini öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olmaz ama uygun fiyatlı olur diye biliyorum. Ücretsiz sokak kedilerine yapılır genelde o da kulağa çentik atarlar

dollfacepersian

Ücretsiz kısırlaştırma yapan belediyeler var. Fakat özellikle dişi kedilerde ameliyatın iyi geçmesi, ameliyat sonrası kedinin hızlı toparlanması,sağlıklı ve psikolojisinin iyi olması için iyi bir veteriner yapmalı. Öyle küçük bir operasyon deyip geçmemek gerekiyor yani

harikayanadur

ücretsiz yapan bir çok belediyede dikkatsizlik baştan savma çok fazla o yüzden içinde parça bırakıyorlar. bunların hepsini değerlendirin iü veterinerlik mantıklı görünüyor hiç yoktan belediyedekilerden daha profesyonel olacağını düşünüyorum

harikayanadur

kediniz erkekmiş ama bence hijyenide göz önüne alarak iü veterinerlikte yaptırın bence. şimdiden geçmiş olmuş.

hazalsenol

Fatih hayvan hastanesi uygun bir ücret karşılığı yapıyor aynı hastane avcılarda da var size daha yakın bilgi alabilirsiniz

hazalsenol

Ayrıca fatihte kısırlaştırma yapan doktorun da alanında iyi olduğunu duydum