Hergün Ölümle Burun Buruna Gelen 2 Yavru

nildogcat

Bizim evin önünde arabaların yoğun olduğu bir yol var ve bir aile 2 tane köpek sahiplenmiş.Yaklaşık 1.5 aylık iki köpeği salmışlar ve büyük köpekler yavrulara hırlıyor.Aşılarının bile olduğunu zannetmiyorum.Geçen gün köpekleri eve sokmak için dalla vuruyordu sahipleri.Bir yavrunun gözü kızarık.Ne yapabiliriz?Nasıl kurtarabiliriz onları?

6 CEVAP

dollfacepersian

Bulunduğunuz şehirde illaki hayvan severler derneği vardır. Facebook tan da hayvan sever gruplar var. Onlarla iletişime geçerseniz belki yardımları olur. Çünkü gerçekten çok tehlikeli,onlar o kadar küçük ki dışarı çıkmaları bile sağlıkları açısından çok tehlikeli.Acilen bir şey yapılmalı:(

Goupe

eziyet görmesinden iyidir. eve almak gibi bir seçeneğin varsa eve al yoksa sahiplendirmeyi dene ama o yavrucakları o adamların eline bırakma :(

Nayeli

Bu insanların ezik halleri ne zaman bitecek :( Kendi yetersizlik duygularını yavrucukların üzerinde bu şekilde çıkaırıyorlar pislikler

Goupe

Belediyeyi ara köpeklere şiddet uyguluyorlar diye.

nildogcat

öyle olursada köpekler barınağa yollanır.

nildogcat

Merak etmeyin asla bırakmayağım.Eve maalesef alamam:( bir araştıracağım. yarın yine inip bakıcam yavrulara.