Aşı Vurduracağım Köpeğimde Pire Var Herhangi Bir Sorun Olurmu?

miniyavru

Köpeğime aşı vurduracağım piresi var aşı vurdurunca etkisiz olurmu yada bir şey fark etmezmi pire olup olmaması?

4 CEVAP

Gofretsla

evin içinde bakmıyormusunuz daha 3 aylık bile olmamışken hayvan nerede yaşadıda pirelendi aşı vurdurunca piresi gitmez ama veterinerinize iç dış parazitlerinin yapılmasını söyleyin

miniyavru

3 Aylık derken??????

miniyavru

5.5 Aylık

Ne sormak istediğini anlayamadım aşıyı pireler için mi vurduracaksın ne aşısı bu