Kedimin Agzi Kokuyor.

tika_waylan

Merhabalar,
Kedime 1 hafta once yumurta vermistim. Surekli bir koku geliyordu. Gaz cikartiyor saniyordum baktim agzindan geliyormus. Veterinere goturmustum ic parazit asisi icin. Genel muayenesi de yapildi hani bir sey olsa vet farkederdi. Bugun gene koku geldi gaz mi cikardi dedik yoo cocugun agzi kokuyor ve agzini inceledim bir yara falan da yok istahi yerinde kendini yaliyor oynuyor uyuyor gayet iyi masallaj kakasi da normal. Ama gercekten kotu bir koku o yuzden korkuyorum

18 CEVAP

tika_waylan

Benimkinin agiz kokusu yeni basladi

tika_waylan

Ben agzina baktim kizarlik goremedim. Damaginda siyahlik var sadece daha once hic farketmemistim ama normal galiba. Sanki koku azaldi gibi ya da ben farketmedim.

tika_waylan

Kedi dis macunlari iyi degilmis bir blogda yaziyordu. Yani iyi de bizim ulkemize organikler gelniyormus ama dis fircasi iyi olabilir bu aklimda fikirleriniz icin tesekkurler