Kediye Kefir İcirmek

tika_waylan

Kefir iciyordum ve az once kedimin de keyifle kefiri yaladigini gordum normalde icine biraz sicak su doktugum yarim corba kasigi yogurdu zorla yedirirdim hatta yemexdi kefir hosuna gitti ama emin olamadigim icin izin vrmedim hemen aldim onunden. Kefir kediler icin faydali midir? Sutun zararli oldugunu ishal yaptigini biliyorum yogurdun da aksine aydali oldugunu kefir insanlara da bagisiklik guclendirici icin cok faydali patili dostalrimiz icin durum nedir acaba bilenler aydinlatirsa sevinirim. Tesekkurler

17 CEVAP

Seymmrym

Ben veriyorum oldukçada faydalı olduğunu düşünüyorum ama tabiki ölçülü şekilde

PaladinLucie

Veterinere sormuştum abartmadan verebileceğimi söyledi aynı şekilde laktozsuz sütü de suyla seyreltip verebilirsiniz dedi.