Kuşumun Gözü Şişti

Selin_and_Sans

Petshop bize bu ilacı verdi ilk çay demi ile mikrobunu aldırıp sonra bunh sürcekmişiz bu ilacı kullanan ve faydasını gören varmı

4 CEVAP

Goupe

Petshoplara bence pek güvenme veterinere götür .Ben petshoptan böyle birşey almıştım ertesi gün kuşumu can çekişirken gördüm :(

Selin_and_Sans

Düzgün veteriner yok ki

dollfacepersian

Kedi,köpek tedavidinde çok iyi olan veterinerler bile ilaç verip kuşları öldürebiliyor. Arkadaşın kuşunda aynen böyle olmuştu. Aslında veterinerliğin ayrı ayrı uzmanlık alanları var. Türkiye dekiler büyük ihtimalle iş olmaz diye egzotik hayvan (muhabbet kuşu bu grupta sanırsam)veterinerliğinde uzmanlaşmak istememiş. Aslında bilmiyor ki çok ihtiyaç var

Selin_and_Sans

Bizede petshop öle dedi boşuna para vermeyin veterinere zaten muhabbet kuşundan anlamıyorlar dedi