Kısırlaştırma :/

Queeninannesi

Merhaba. Yarın kedimi kısırlaştırıcam ibb fatih hastanesinde daha önce bu hastane de kısırlaştıran oldumu ? Olduysa memnun kaldınız mı herhangi bir sorun oldumu paylaşırsanız sevinirim.

8 CEVAP

Queeninannesi

Teşekkür ederim. Tabiki paylaşırım

dollfacepersian

Kedinizin cinsiyeti ve yaşı ne acaba?

kedilikizzz

Ben yaptırmadım ama oranın iyi olduğunu duydum. Siz kısırlaştırdıktan sonra detaylı bir şekilde paylaşır mısınız deneyiminizi ? Şimdiden geçmiş olsn

Queeninannesi

Dişi 8 aylık şu anda

dollfacepersian

Dişi ise sizi daha zorlu bir iyileşme süreci bekliyor. Fakat veterinerin iyi olması iyileşme ve psikolojik olarak etkilenme de büyük rol oynuyor. Birde dişi kedide özellikle parça kalma riski olabiliyor. Bence nolur nolmaz ameliyat yarası iyileştikten sonra ultrasona sokun.
Birde bol bol sevgi ve ilgi psikolojisinin düzelmesinde çok etkili. Ben erkek kedimi kısırlaştırdığım için iyileşme süreci ve neler yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgi veremiyorum maalesef

Enez

bence kısırlaştırma

Queeninannesi

Anladım teşekkür ederim bilginizi paylaştığınız için

dollfacepersian

Enez
Neden kısırlaştırmaması gerektiğine mantıklı ve doğru bir cevap verebilir misiniz?