Hangi Mama?

besahin

Anket

Golosi
(2 oy)
Bozita
(5 oy)
Toplam (7 oy)

Hangi mamayı vermeliyim içeriklerine baktım ikiside iyi ama sizin fikirlerinizi de öğrenebilir miyim?

7 CEVAP

dollfacepersian

Ben şimdi baktım ve Bozita'nın içeriğini daha çok beğendim

harikayanadur

besahin bende bozita yla ilgili araştırma yapıyorum ve şu anda kafamda royal canin ve proplan ı ezdi yani. bilmiyorum ne karar vereceğimi ama bozita daha iyi görünüyor sanki şu anda :)

besahin

İkiside iyi gibi geldi bende pro plan ve royal canın ağırlıklı olarak kullandım gerçi şuan maddi durum kaynaklı bono cibo aldım ama fiyat olarak golosi uygun ve içeriği fiyata göre çok çok iyi gibi geldi karar veremedim o yüzden :)

AdaMira

bozita :)

Selin_and_Sans

Bozita

mEhLikHhE

Golosi mamayı bilmiyorum ancak Bozita hakkında araştırma yapmıştım ve gayet iyi bir mamadır.

besahin

Çok teşekkür ederim arkadaşlar :)