Bu Minnoş Kaç Aylık Olabilir?

Resimdeki tatlılık abidesi bir süredir bizim sitede ilk onunla dışarıya kedi sevmeye çıktığımda karsılaştmıştım hastaydı gözü iltihaplıydı ona yemek almaya gitmiştim geldiğimde yoktu.Ondan 2hafta sonra akşam çöpün orada gördüm iyileşmişti ama karnında yara vardı 1saat boyunca onunla ilgilendim sonra yarın yine gelirim diyip eve gittim göremedim:( Dün kurstan gelirken çöpün orda yemek ararken buldum sevdim sonra evin yolunu tuttum ama bu minnak benim peşimden geldi apartmana bile girdi

28 CEVAP

dollfacepersian

Kum olarak Quik kullandım ve hiç memnun kalmadım. Pisi pisi ince taneli öneririm.Çok iyi her yönden.
Kum kabı olarak kesinlikle kapalı alın. Moderna Flip çok iyi bu yönden. Kullanımı çok rahat. Cok kaliteli.
Mama olarak pro plan dan ziyade n&d ve brit care çok daha iyi ve sağlıklı bence. İkisinden birini tercih edebilirsiniz

dollfacepersian

Bir de lazer kullanımı psikolojik olarak zararlı çünkü hayvan yakalayıp oyunu kazanamıyor.Kedi oltasi ve dış kaşıma oyuncakları öneririm

Duranlar

Sahibi varmı kedinin

Duranlar

Sahibi varmı kedinin

duranlar sahibi yok kedinin ailesi de yok tek o yüzden daha çok istiyorum sahiplenmek

dollfacepersian bu siteden yorumlardan bakıyorum iyimi falan diye kedisi olan arkadaşımda var ama yardım almayı isterim

eşya olarak kedi tırmalaması,taşıma kabı,lazer oyuncak,comfort açık tuvalet,Hill's ton balıklı yavru kedi maması 2kg,quik kalın taneli parfüm kokulu kum ekledim sepetime siz ne düşünüyorsunuz önereceğiniz şeyler?

Ama mama olarak pro plan da düşünüyorum

Gizema

vende bir öğrenciyim fakat derslerine ve kedisine vaktini ayırmak isteyen biri her şekilde ayırır benim günlerim çok dolu geçiyo ve evde bir kedim var okuldan çıkıp kursa giriyorum kurstn çıkıp ilk önce evde vakit geçiriyorum sonrada taekwandoya gidiyorum ve kedime gaye güzel vakit ayıra biliyorum zamanını iyi kullananlar bence kedide besleye bilir zorda olmaz

BENU

Davranışınız çok güzel sizi tebrik ederim bu minnak daha 2 -3 aylık gibi görünüyor :)

yarslan

5aylık gibi ırkından dolayı küçükde olabilir

gizema bende senin gibi düşünüyorum çok haklısın :)

dollfacepersian hemen onlarada bakıcam teşekkür ederim:) lazer ile eğlenceli güzel vakitler geçirilebildiğini okumuştum ama bu yönlerini bilmiyrdum oltalara bakıcam bide kum olarakta biraz bilgisizim yorumlardan seçmeyi düşünmüştüm ama yardımcı oldunuz sağolun bir de şey diyecektim vitamin,ödül mamaları, bakım ve sağlık olarakta bir şeyler almayı düşünüyorum ne önerirsiniz mesela kuru şampuan mı yaş mı?