Gözdeki Perde ?

kediaskim

Kedimin gözünde beyaz bir perde vardı gece alarak kadar bu perde çok azdi. Bir sabah kalktık tüm gozu beyaz perdeli ve şiş sürekli miyavladi iştahı kesildi ve hapsurdu onadron ve inflased diye damlalar kullanıyoruz.ve 2 gündür antibiyotik ve bağışıklık güçlendirici iğne yapılıyor hiçbir fark yok. Gozu hala şiş ve gerçekten kötü gorunuyor. Sizce bu gözündeki perde ne zmana geçer ? neden olur ? ayrıca gözünde akinti var bu akintiyi nasıl temizlemeyliyim ?

10 CEVAP

dollfacepersian

Perde derken üçüncü göz kapağından mı bahsediyorsunuz?
Kaşıntı ve kızarma var mı?

kediaskim

Agzina mama getirmedikçe mama yemiyor ve sabahtan beri hiç tuvalet yapmadi tuvalet yapmamasındaki sebeb ne bunu yaşayan var mi ?

kediaskim

Aynen 3.göz kapağı kızarma var ve ara sıra patisini yalayarak kaşiyor. ve sadece 1 gözü böyle diğer gozu gayet saglikli

dollfacepersian

Benim aklıma ilk şu hastalık geldi. Buna benziyor mu ?http://www.animallia.com/index.php?id=395

kediaskim

Hayır böyle değil beyaz bi et parçası var gözünün yarısına kadar

dollfacepersian

Olmamasına çok sevindim ama ilaç kullandığınız halde iyileşme belirtisi göstermemesi iyi değil gibi. Umarım ciddi bir şey değildir ve çabucak sağlığına kavuşur kediniz

Queeninannesi

Göz kapağının altındaki perdedir o benim kedim de hasta olduğu zaman o perdeler yarısına kadar kapanıyo ama sizinki nedendir bilemiycem

dollfacepersian

Akıntı ile ilgili sorunuzu okumamışım. Ilık su veya göz temizleme losyonu ile temizleyebilirsiniz. Losyon markası olarak trixie ve optixcare çok önerildi bana. Optixcare kullandım ve memnundum ama fiyatı biraz pahalı o yüzden trixie yi deneyeceğim.
Birde gözünü sileceğiniz pamuk makyaj temizleme pamuğu olursa daha iyi olur. Normal pamuğun parçaları göze girebiliyor

kediaskim

Hadi bakalım daha olacacagi 4 antibiyotik 4 bağışıklık iğnesi var tez zamanda iyileşir inşallah çok korkuyorum onun için

kediaskim

arkadaşlar katarktmış