Muhabet Kuşuma Hangi Yemi Almalıyım

Enez

kuşuma hangi yemi almalıyım

5 CEVAP

harikayanadur

öncelikle belirtmeliyim ki açıkta satılan yemlerden kesinlikle almayın tarihi geçmiş bayatlamış olabilir. kuş yemleri kedi ve köpek yemlerine göre popüler olmadığı için bir çok sitede satılmıyor. bende vitaminli kapalı maması alıyorum champion gibi. bir deneyin isterseniz.

AdaMira

Çoğu mamanın içeriği aynı marka konusunda hangisini seçersen pek bir fark olmaz ama yukarıdada denilen gibi açık mama almamanızı tavsiye ederim

Selin_and_Sans

Muhabbet kusu için muhabbet kuşu yem içerikleri aynı hepsinin ama açık mama almayın sağlıksız .Yukarda denildiği gibi champion un maması çok iyi

Gofretsla

QUİK, BONNİE VE ENJOY KULLANABİLİRSİNİZ BU MARKALARI ARAŞTIRIN DERİM EGER KUŞUN UZ YAVRU YAA YAVRU KUŞ YEMİ ALINIZ

Gofretsla

Bu arada Champion da çok iyi yemdir