Bölgesel Tüt Dökülmesi

ya kedim inanılmaz büyük derece bölgesel tüy dökümü yapıyor, kan testi falan yaptırdım bir şey çıkmadı sadece az kansız ama inanılmaz traş edilmiş gibi tütleri yok oluyor ya korkmaya başladım allah aşkına fikri olan bir şey desin

3 CEVAP

bölgenin fotoğraflarını ve kan tablosunun fotoğrafını atarsanız ve kedi kaç aylık ne ile besleniyor bu bilgileri paylaşırsanız daha ney yardımcı olabilirim

dollfacepersian

Mantar olabilir mi? Veterineriz bu konuda bir şey dedi mi?

fotoğrafını ve kan tablosunu nereden paylaşsam bilmiyorum fakat kanı düşük sadece diğer değrleri normal ve şubatta 2 yaşına girecek, prochoice kuzulu mama ile besleniyor