Arkadaşlar Lütfen !

Goupe

Arkadaşlar bildiğiniz gibi tatlış bir çakılım var ama çok kötü huyları var. Tırmalayabileceği bir sürü şeyi var + koltukları falan tırmalaması serbest ama tırmalamıyor sadece yatağımı ve elimi tırmalıyor. Kedimi doğru düzgün sevemiyorum. Isırıp elime tırnak atıyor. Elime kapşonlunun kolunu çektim ve öyle sevmeyi denedim elim şuan kanlar içinde. Lütfen yardım edin. Gerçekten şuan bile çok ciddi şekilde elim kanıyor.

17 CEVAP

dollfacepersian

Goupe
Sizi kırdığım için affedersiniz ve özür dilerim. Ben son yorumumda sirkleri örnek vermenizden yola çıkarak belki bilmiyorsunuz diye düşünerek bilmeniz için yazdım. Birçok insan ordaki hayvanları görünce gerçekten çok iyi bakılıyor ve mutlular diye düşünüyor. Bende sanırsam sizin yaşlarınızdayken yada daha küçükken öyle düşünüyordum ve yunus parklarına gitmek çocukluk hayallerimden biriydi. O yüzden sizin de öyle düşünebileceğini düşündüm. Hakkınızda böyle düşündüğüm için de özür dilerim.
Size karşı son yorumumu yazarken sert konuştuğumu düşünmedim. Normalde de hayvan hakları ihlali söz konusu olmadıkça (sizin konunuz buna dahil değil lütfen yanlış anlamayın) sert bir insan değilimdir.Siz benim kardeşimden küçüksünüz. O yüzden elimden geldiğince bir abla gibi konuşmaya çalıştım sizinle ama demek ki tam olarak becerememişim. Siz istemedikten sonra sizin konularınıza yorum yapmam bundan sonra. Bu yorumu da yazmamam lazımdı, bu son yorumum olsun

Goupe

Bu arada hayır demeyide öğrenmiyor. Ayna testi yaptım geçemedi. IQ sü düşük ama en azından hayırı öğrenemezmi