Sorunuz Var Mı

vethekmehmetkoc

Vet. Hekim

Merak ettiğiniz her durumu bu başlık altında cevaplandıracağım sormak istediğiniz br şey varsa sorabilirsiniz

13 CEVAP

Kullandığınız mamalar super premium kalitesinde mamalardır.Gerçekten benimde tavsiye ettiğim ürünler kediler doydukları zaman zaten yemek yemezler önünde sürekli durabilir 70 gramları geçer ise önüne geçebilirsiniz

tiki waylan kedi karma aşısını yaptırmanı tavsiye ederim ve iç parazitini ilk defa yaptırdıysan ben genellikle 10 gün sonra ikinci dozunu yapıyorum çünkü iç parazit tedavisi için kullanılan aşı erişkin formlarına etkilidir. 10 gün sonra yavru parazitler erişkin formuna erişecektir ve tekrar oluştuğunda ilacın etkisiyle atılacaktır . rutinde 3 ayda 1 aksatma kedi aidse gerek yok rutinde kullanmıyoruz lösemi de çok elzem değil

Rotwale öncelikle eski yavrunun hiç bir şeyini kullanma alanı güzelce dezenfekte et o şekil de diğer yavrunun aşılarına başlamalısın hatta risk grubu oluşturduğu için imuneks şurubunda günlük olarak kullanmanı tavsiye ederim bağışıklık sistemi güçlü kalsın

tika_waylan

Ona kalsa 70 gramı gecer ama dikkat etmeye calısıyorum 50 gramı 3 e bölerek vermeye calısıyorum:) Cok tesekkutler cevabınız için

patisu35 görmeden bir şey diyemem tabiki

tika_waylan

Mehmet bey, su siralar kedime (5.5 aylik) pro plan junior ile Acana tahilsiz mamayi karistirarak veriyorum normalde pro olan junior yiyordu Acana hediye geldi o yuzdeb karistiriyorum cok istahli ve tombis bir kedi biraz da tembel oldugu icin oyle fazla da kilo almasini istemiyorum 50 gram veriyorum mama olvu kabiyla. Ama doymuyor bazen dayanamayip biraz daha veriyorum sorun olur mu? Haftada 4 gun gimpet malt sift veriyorum 5-6 cm goz karari haftada bir iki de gimpet multivitamini goz karari 5 cm veriyorum. Uygun mudur?

tika_waylan

Bir yerde eger kediler cok kilo alir ve buyur gelisirse erken kizginliga girer diye duymustum acikcasi biraz da o yuzden cok kilo almasindan korkuyorum.

tika_waylan

Kedim 5.5 aylık iç dıs parazit kuduz ve karma asılarını yaptırdım en son gecen hafta iç parazit yaptırdım. Simdi yaptırmam gereken elzem asılar var mı? Evde sokaga cıkmayan bir kedi. Bu konura belki diğer arkadaslar için de bilgilendirici olur.
Lösemi ve Kedi Aidsi asısını duymustum ama cok elzem mi biraz daha beklemeli miyim bilemedim

patisu35

mehmet bey kedimin çenesinin altında 2 siyah nokta var veteriner hekim akne dedi baticonla silin dedi sizce yeterlimi başka birşey yapmalımıyım?

Rotwalle

merhaba Mehmet bey Yaklaşık iki ay önce köpeğimiz kanlı ishalden öldü. Şimdi yeni bir yavru edinmek istiyoruz aşıları olmadığından bulunduğu alandan hastalık kapabilir mi yani aynı ortamda bulunması mümkün mü ? yeni alacağımız yavruyun

ozgesahinn

Kedim sabahları bizi görünce tıslıyor elimizi koklattığımızda mırıldayıp sürtünmeye başlıyor her sabah aynı şeyi tekrarlıyoruz herhangi bir sorunu var mıdır acaba hastalık etkeni gibi bir durum ?

Selin_and_Sans

Birsey sorabilirmiyim tavşanımın tüyü çok dökülüyor mevsimlik mi ve tavşana aşı yaptırılırmı ilginiz için çok teşekkürler

tika_waylan

Cok tesekkutler