Kedi İç Dış Parazit Aşıları

patkam

arkadaşlar merhaba bizim bugüne kadar 2 veterinerimiz oldu 1.veterinerimiz kedilerimizin iç dış parazit aşılarının 2 ayda 1 yapılmasını söyledi 2.veterinerimiz ise 3 ayda bir yapılmasını söyledi sizce doğru olan hangisidir?

3 CEVAP

milodelisi

Yazın 2 ayda bir kışın 2,5 3 ayda bir tavsiye edilir:)

İç parazit tedavisi 3 ayda bir dış parazit tedavisi kışın 2ayda 1 yazın ayda 1 diğer senelik aşılarını tamamlayanlar için kuduz karma lösemi ise yılda 1 defa yaptırılması tavsiye edilir

lalegcmnn

biz parazit asısını iki ayda bir kuduz aşısını üç ayda bir yaptırıyoruz