3 Tane Yeni Sokaktan Yeni Edindiğim Kedilerimi Kısırlaştırmak İstiyorum

sokakkedisi

evimde sokak kedilerim olduğu halde 3 yardıma muhtaç dişi kediyi daha tedavi ettirdikten sonra yuvalandıramadığım için evime almak zorunda kaldım.

son kedimin iki gözüde kör malesef :( ama sevğisi fazla fazla veriliyor :)

malum 3 dişi kedimin kısırlaştırma dönemleri geldi ve son 6 aydır çalışmadığım için bu işlem benim için özel kliniklerde oldukça ağır bir maliyet.

bakırköyde oturuyorum daha önce bakırköy belediyesinde kısırlaştırma yaptırdım ama kısırlaştırılmaya verdiğim kedi kendim götürüp bıraktığım ve herğün arayıp sorduğum halde bir sabah bizim evin oraya (gayet sağlıklı) bırakıldı neyseki buldum ve burda.

bu 3 dişi kedimi ücretsiz veya az bir ücret ile kısırlaştırabiliceğim bir yer var mı
bana yardımcı olursanız çok sevinirim sayğılar.

2 CEVAP

Jacqueline

Fatih belediyesi ameliyattan birkaç saat sonra size teslim ediyor die biliyorum( Yada Fatih hayvan hastanesi)

sokakkedisi

yarın bir arayıp şansımı deneyeyim sağolun