Biliyorum Mama Mevzusundan Sıkıldınız Ama.....

Gofretsla

Anket

PROFINE(%70 ET ORANI VE SEBZELER),(ÖNERİLEN MARKA)
(2 oy)
BRIT CARE(%59 ET ORANI ,TAHIL %5,SEBZELER %20),(ÖNERİLEN MARKA)
(8 oy)
BONACIBO(ET ORANI %33-%45,AŞIRI KEPEK,4KÖPEK 2 KEDİNİN ÖLÜMÜ,ÖNERİLMEYEN MARKA FAKAT ÇOĞU KİŞİ)
(1 oy)
ÖNEREBİLECEĞİM BAŞKA MARKA VAR!
(1 oy)
Toplam (12 oy)

EVET BİLİYORUM FORUMDA MİLYONLARCA HANGİ MAMA KONU BAŞLIKLI SORULAR VAR BENİMDE 3 TANE SORUM MAMA KONULU AMA ARTIK TEK BİR MAMAYLA DEVAM EDECEĞİM ŞİMDİ SÖYLEYECEĞİM MARKALARI SEÇİP HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ(HILLS,PROPLAN VE ROYAL CANIN HARİÇ) AÇIKÇASI BANA PROFINE VE BRİT CAREIN FİYATLARI UYGUN GELDİ.ŞUA AN BONACIBO KULLANIYORUM BİTİNCE BAŞKA MAMAYA GEÇECEĞİM ACANA YADA ORIJEN KULLANMAYI ÇOK İSTERDİM AMA BÜTÇEM 2 KİLOYA 70 TL VERECEK DURUMDA DEĞİL LÜTFEN ÖNEREBİLECEĞİNİZ MARKA VARSA O KUTUCUĞU SEÇEREK BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK ÇOK SEVİNİRİM

8 CEVAP

Gofretsla

BOANCIBO PARANTEZİNDE ÇOĞU KİŞİ DİYİP BIRAKMIŞIM DEVAMI(HALINDEN MEMNUN,YILLadDIR KULLANAN,HİÇBİR SIKINTISI OLMAYAN İNSANLAR VAR

kediaskim

Bence brit al iyidir diye düşünüyorum benim de senle durumum aynı hatta daha kotu

milodelisi

Sakın ha bonaciboya geri dönmeyin. Zehir gibi bir mama. Lavital var. Fiyatları gayet uygun http://www.*******.com.tr/la-vital-dog-mini-puppy-salmon Çok kaliteli ama uygun fiyatlı bir mama. Kesinlikle buna geçin. Memnun kalırsanız iletişme geçerseniz...

dollfacepersian

Brit Care kesinlikle. Lütfen okuyun https://kedilibirhayat.com/2015/09/04/brit-care-yeni-kuru-mamala-cikarmis/

Ben Acana kullanmayı bırakıp Brit Care kullanmayı düşünüyorum. Acana gerçekten kağıt üstünde iyi bir mama ama kullanımında ciddi sorunlara yol açmış bir mama.Daha ayrıntılı bir bilgi için. Özellikle yorumları okuyun https://kedilibirhayat.com/2015/02/02/acana-mama-konusundaki-dusuncelerim/
Ben dün Brit Care Türkiye temsilcisine mail attım. Bu gün geri dönüş yapıldı. Tüm sorularıma tatmin edici ve güzel cevaplar verildi veteriner bir bey tarafından. Çok ilgililer ve bana hiç sattıklarımı mamayı her koşulda övenler gibi gelmedi. Çok memnun kaldım. Sizde aklınızda soru varsa sorun bence

harikayanadur

bonacibo gerçekten tartışılır çünkü yıllardır kullanıp çok memnun kalanlar var şaşırtıcı. bende bozita ve brit care arasında kalmıştım bozita benim dikkatimi isveç in ağır yaptırımlı yasaları ve mamaya katılan et in insan tüketimine bile uygun nitelikte tercih edilmesi, doğal yollarla korunup muhafaza edilmesi, taurin bulunması, içinde ki et ürünlerinden hiçbirinde şu unu bu yağı gibi maddeler yazmıyor direk kurutulmuş tavuk, kurutulmuş kutup balığı, somon balığı gibi ibarelerin yer almasıydı. bu sebepten geçen gün bozita 400 gr alıp denemeye karar verdim sizde bir değerlendirin bence :)

Gofretsla

bir petshoptan brit care,profıne,royal canın,acana , golosi aldım 400grlık hepsini döktüm bizimki önce royal canını bitirdi veterinere bu mamayı sordu bana verdiği cevap şuydu; royal canın kullanan hiçbir kedi köpek sahibine birşey olmadı evet içeriğinde bir mamanın içinde olması gereken şeyler yok tahıl,soya vb ama hiçbir şey olmadı herkes mutlu deneyin derim. ben bu veterinere hayran kaldım ülkemizde böyle veteriner çok az ve dün royal canın selectıon junıor aldım zaten 1 yaşına kadar tüm kedi ve köpek sahipleri dostları iyi beslensin ister sonra ben barf diyetine geçeceğim

Gofretsla

ÖYLE DEME ALLAH BİR KOLAYLIK VERİR:) PROFINEA AKLIM TAKILDI ET ORANI OLARAK PROFINEDAN DAHA GÜZEL BİR MAMA BU ARADA MADEM DURUMUN YOK O ZAMAN AÇIK MAMA ALABİLİRSİN MESELEA ACANANIN 2 KİLOSU 70 TL AMA AÇIK OLARAK 20-30 TLYE SATILIYOR AMA BENCE SEN LAVİTAL KULLAN İÇERİK OLARAK İYİ GİBİ AMA SORUNDA YAZDIĞIN TÜM MAMALARDAN DAHA ÜSTÜN PETSHOPTA AÇIĞINI BULABİLİRSEN NE MUTLU MAALESEF YARIŞMAYI KAZANSANDA 50TL SANA GÖNDERİLMİYOR PETLEBİDEN 50 TLLİK ALIŞVERİŞ YAPIYORSUN DİYE BİLİYORUM PETLEBİDE LAVİTAL MAMA YOK AMA GİTTİGİDİYOR,*** YADA HEPSİBURADADAN BAKABİLİRSİN **********YADA BAKMAYI UNUTMA BAZEN SIKIŞTIĞINDA BENİM GİBİ HAYVANSEVER KLÜPLERDEN YARDIM AL:İYİ PATİCİKLER::))