Kedim Durmadan Deli Gibi Patilerini Yalıyor

drugfordeath

Durmadan deli gibi patilerinin içlerini yalıyor. Normalde çok fazla kendini temizleyen bir kedi değil. Anlam veremiyorum. Uyurken bir anda kalkıp deli gibi ön ve arka patilerini yalamaya başlıyor. Pis bi yere de girmedi. İlk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi?

3 CEVAP

Queeninannesi

İnternette bir çok şey yazıyor kedilerin kendini yalaması çok normal ama aynı yeri sürekli yalamasında sıkıntı olabilir araştırın bence

polo

benim kedim de yapıyor onu ama her zaman degil dar bir yerde uzun süre uyuduktan sonra uyanınca çılgınlar gibi yalıyor ayaklarını falan ben ayagı uyuştugu için yaptıgını düşünüyorum çünkü normal yalamalarında sakin ve eşit davranıyor...

dollfacepersian

Uyurken kalkıp kedi gibi yalama durumu stresten veya patilerinde olan bir rahatsızlık dolayısıyla olabilir. Veterinere sormanızda fayda var