Arkadaşlar Köpekler Elektrik Akımını Hisseder Mi ?

OzerenMF

Bundan 3 gün önce dolaştırmaya çıkmıştım. Geçtiğimiz yer; hem dışarı çıkarken hemde eve girerken aynı bölgeden geçiyoruz. Çıkardım gezdik dolaştık ve eve gitmek için dönüyorduk. Elektrik direğinin yanından geçtik ve aniden bir havladı ve beni hızlı bir şekilde çekiştirmiye başladı tasmayı saldım ve direk evin önüne gitti kulübeye girdi. Birşey battı mı acaba korkusuyla ayaklarina baktim birsey yoktu. Kan,koku vs gibi seylerde yoktu. Her defasında cıkarmak istesem o bolgeden artik gecmek istemiyor korkuyor. Uzaklasıyoruz orayi gorunce direk eve doğru kosuyor. Lutfen bi yardimci olun halsizlik ve korku var uzerinde.

3 CEVAP

dollfacepersian

Bizim göremediğimiz,duyamadığımız,hissedemediğimiz ve koklayamadığımız birçok şeyi kopekler algılayabilir. Orada sizin hissetmeyeceğiniz kadar az bir elektrik akımını hissetmiş olabilir.Daha önce köpek kavgası gibi bir olay olmuş ve onun izlerini hissetmiş olabilir. Farklı bir koku veya ses duymuş olabilir
Yapmanız gereken şey onu o bölgeye karşı tepkisiz hâlâ getirmek. İnternette bununla ilgili şeylere bakabilirsiniz

OzerenMF

peki bir şey daha soracağım. Sahiplerine küser mi veya trip atarlar mı ?

dollfacepersian

Kızdığınızda,ilgiyi azaltığınızda,kötü davrandığınızda vb. durumlarda üzülüp size karşı ilgisini azaltabilir