Köpüğün Yanına Köpek Alicaz Ama Üşüme Gibi Bi Sıkıntısi Olurmu??

Merhaba köpük adlı köpegimizin yanına komsumuzdan kısa süreliğine köpük e benzer bir ırk almayi dusunuyoruz ama bize gelen köpek evde bakılıyor ve bize gelince bahçe de kalicak karamel ve köpüğün yanında üşüme gibi bi sıkıntısı olur mu ??

7 CEVAP

dollfacepersian

Köpük usumuyorsa karamel de üsumez bence.Zaten korunaklı degilse kopeginizi orada bakmazsınız diye tahmin ediyorum. Birde biri dişi biri erkek profilinizden baktığım kadarıyla. Kısır değillerse birlikte kalirlarsa sorun olabilir

dollfacepersian

Sahiplendiniz demek. Bahçeye uyum sağladı mı?
Köpük ile araları nasıl?

Evde yasamaya alisan kopekler disarda usurler. Kopekler usumez diye bisey yok ayrica irktan irkada degisir.sibirya kurtlari mesela usumezler

teşekkür edrim karamel kısır ama köpük deyil tekrar teşekkür ederim :)

dollfacepersian

Şimdiye kadar komşunuzun köpeği gelip gitmiştir diye düşünüyorum?
Rica ederim:)

:D EVET BEN OKUMUŞTUM AMA CEVAP VERMEYE VAKİT BULAMAMIŞTIM KÖPEK BİZDE KALICI OLARAK KALICAK ARTIK :)

EVET SAĞLADI SADECE KARAMEL BİRAZ HAVLADI AMA SONRADAN ALIŞTI ŞİMDİ ONU DA EKLİCEM PROFİLE HİÇ ÜŞÜME GİBİ SIKINTISI OLMADI KLUBESİ VAR VE İÇİNEDE MİNDER KOYDUK GAYET SAĞLIKLI VE ÇOK MUTLU :)