Taste Of The Wıld?

Gofretsla

Anket

dıomand adlı şirket kötü bir şirket!
(1 oy)
sirket hakkında bilgim yok ama mama çok iyi bir mama!
(4 oy)
mamayı kullanıyorum,bir sorunumuz olmadı!
(0 oy)
içeriği hakkında bilgim var,çok güzel bir mama ve kullanıyorum!
(3 oy)
Toplam (8 oy)

arkadaşlar taste of the wıldın analiz değerlerini,kaç yıldız aldığını,kullananların yorumunu hiç göremedim sadece üstün kalite güzel bir mamadır yazıyor heryerde. birde diomond diye bir şirkette üretiliyormuş sevgili köpeğim.com'daki yorumu dıomand adlı şirketten üretiliyor olması yeterli bir sebeptir yazıyor beni aydınlatırmısınız o mamadan alacağım birde .

2 CEVAP

Bu sitede detaylı bir şekilde incelenmiş. Kaliteli et ve omega 3 kaynakları kullanıldığı yazıyor. Genel olarak 4.5 yıldız verilmiş.

Gofretsla

Çok teşekkür ederim:)