Köpeğimin Psikolojisi Bozuldu Sanırım

turew

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Evimize 2 gün once aksam saatlerinde 6 aylik erkek kopek geldi ve gelir gelmez isedi her yere, benim de oglum diger kopegi kiskanmasin diye hic sevmememize ragmen koltugun ayak kismina gozumuzun icine baka baka isedi.misafir kopek o gunun gecesinde gitti, sonrasinda ve 2 gundur benim oglum her odaya tek tek isiyor, yani ev benim diye herhalde iz birakiyor.bu durum nasil gecer ve ne yapmaliyim? ayni durumu yasayan veya bu konuda bilgisi olan varsa lutfen cevap versin. simdiden tesekkur ederim.

3 CEVAP

turew

Teşekkür ederim.

Gofretsla

tica ederim deterjanın içindekiler bölümüne bakabilirsiniz o köpeğin izini yok etmelisiniz İYİ PATİLER:)

Gofretsla

ona setr bir şekilde hasyır demeli amonyaksız bir t6emizleyii ile misafir köpeğin çişinin kokusunu temizlemelisiniz hayır işe yaramıyorsa kral köpek ailesinin videolRINI İZLEYEBİLİR YA DA dirseklerinin arkasına hafif bastırabilirsiniz detaylı bilgi: YOUTUBE KRAL KÖPEK AİLESİ