Cok Acil Kedim Cok Kötu

2.5 aylik kedim bi haftadir ishaldi veterinere goturdum iemycine diye antibiyotik vurdu eve getirdim kustu ve kustugundan beri uyuyo su an hareketsiz yatiyo sadece nefes alip veriyo cok korkuyorum bilgisi olan lutfen hemen bilgi verebilir mi bu ilac agir mi kedilerde kullanilmamasi mi gerekir??

3 CEVAP

Duman14

Benim kedim de ishal di gerçi sonra verdik onu ama biz verdiğimizde iyileşmişti vet iğne yaptı hiç bir şeyi kalmadı kaygılanmayın doktor bir şey demediyse olmaz hiçbir şey Geçmiş Olsun :)

Ezgisu123

Antibiyotik vurduğundan dolayı olabilir. Ayni şeyi kendi kedimde de yaşadım. Allah'a şükür kurtulduk. İğneden dolayı halsiz olabilir. Ancak sizde veteriner numarası var mı? Eğer varsa onu arayın çünkü kediniz onu gözetiminin altında o daha iyi bilir. Durumu daha iyi açıklar diye düşünüyorum.

Daha iyi cok sukur kendine geldi biraz tesekkur ederm cevabnz icin