Ciddi Uyarı Ve Magduriyet :(

polo

*********.com diye bir siteden petlebi.com üzeriden bayadır stoga girmeyen hills 400+400 mamasını görünce spariş verdim spariş çok olsun diye oyuncak falanda ekledim aras kargo ile geldi bir gün de ama ne yazık ki mama paketleri yırtılmış delinmiş mamalar kutuya dökülüp rezil olmuş resim çektim mail ile bildirdim baya konuştum bana dökülmüşse ne olmuş gibi şeyler söylediler fakat asla yedirmem deyince mamaları degiştiricez ama önce iade yapın dediler süreci lastik gibi uzattılar ama 6 gün olmasına ragmen ne geri dönüş yapan oldu nede magduriyetimi gideren sadece uyarmak istedim spariş verirken 2 kere düşünün petlebi.com üzerinden bir kere hatalı kargo gelmişti tek bir mesajımla hemen aynı üründen bir günde gönderdiler gerçekten çok ciddi fark var 2 site arasında

9 CEVAP

tika_waylan

Petlebi'den ben de cok memnunum ama 400+400 olanlar hic stokta olmuyor biz de baska sitelere yonelmek zorunda kaliyoruz umarim gorurler Pro Plan, Hills, Royal Canin 400+400 kampanyalarini tekrarlar umarim bunu gorup.
Size de gecmis olsun umarim magduriyetinizi giderirler, kargoda sikinti olup patlayabilir delik olabilir ozur dileyip yenisini iade etmeleri gerekir yaptiklari cok yanlis.

milodelisi

Bende her türlü ifşa etmeye hazırım onları. Ne demek müşterilerini madur bırakmak. Bu hepimizin başına gelebilirdi. Destek olmak isterim:)

emreztrkk37

evet bende onları kullanıyordum ama şuan yok uygun olamdığı içinde alamıyorum

kedilikizzz

Kargo personeli kapıdayken paketi kontrol edip bakmamız lazım bir sorun varmı diye varsa hemen iade işlemini kapıda gerçekleştirebiliriz tabi o an biz evdeysek ve de kapıda bizi sabırla bekleyecek bir personel varsa. Bende kontrol etmediğim için madur oldum bikez bu konuda gerçekten iade işlemini o kadar uzatmışlardi ki artık pes etmiştim. Bu siteler yüzünden internetten alış veriş yapmaktan nefret ediyorum :/

polo

ben pes etmek istemiyorum ama ne yapacagımıda bilmiyorum bugun petlebiden yeni mama sparişim geldi aynı kargo hep gelen çocuk sordum iade yapıldı kutu çoktan gitti dedi ama hala cevap yok bugun mail attım yine dönüş yok bu arada petlebiden bozita 400grm ve royalcanin 400 grm aldım ikisini karıştırdım öyle vericem poloya petlebi.com çokta güzel 2 hediye göndermiş ogluma ama *********.coma ödedigim paraya hala yanıyorum

kedilikizzz

3 farklı iletişim numarası var sitelerinde bıktırana kadar arayın. Onlar utanıp sıkılcağına biz sıkılıyoruz hakkımızı aramaktan çok sinir oluyorum!

polo

7 günün sonunda bugun mail aldım 8bin takipçili twitterımda sizi reil ederim dedikten sonra bugun göndericez size kargo mesajı gelir dediler ama bu saatte kadar herhangi bir mail veya mesaj almadım bakalım birgün daha geçsin ben petlebiden yeni mama aldım zaten ama en azından onları ciddi anlamda rezil etmek istiyorum

kedilikizzz

1 gün daha bekledikten sonra Desteğe hazırım :)

polo

desteginiz için teşekkür ederim arkadaşlar uzun ugraşlar sonucu 8 günün sonunda mamayı gönderdiler hatta birde dalga geçer gibi 1 puan alışveriş puanı hediye etmişler...