Sokak Canları İçin Uygun Mama

busragdn

sokaktaki kedileri besleme yapıyorum uygun mama sizce hangisi olur ?

16 CEVAP

Bence Golosi uygun olur. Çünkü sokak hayvanı da olsa kötü içerikli bir mama vermek doğru değil. Ee tabii çok pahalı bir mamaya da bütçe dayanmaz oyüzden hem düzgün içerikli hem de uygun fiyatlı bir İtalyan maması olan Golosi'nin bu iş için uygun olduğunu düşünüyorum

emreztrkk37

Bencede bonacibo biraz araştırdım içeriği iyi ve gayet ucuz

Selin_and_Sans

Bonacibo .
Ben sokak köpekleri içinde enjoy kullanıyorum

bonacibo , benefit , golosi gibi mamalar hem ucuz hem de diğer ucuz markalara göre daha sağlıklı.
ayrıca sokak hayvanları için market mamaları da var ama onların çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum

Elif' e katılıyorum sokakta ki dostlar için hem bütçe açısından can acıtmayan hem de içinizin rahat edebileceği bir seçenek Golosi.

Gofretsla2

Bonacibonun 15 kilosuna 100 tl vereceğime 20 kg İtalyan maması olan golosi'ye 120 tl veririm daha iyi

Gofretsla

bonacıbo,mıcho ya da mito *********.comdan uygundur fiyat ve sokaktaki canlar için iyi bir mamadır

Gofretsla

Bursa detaylı bilgi verdim. Bakabilirsiniz:)

Golosi kullandığım ve memnun kaldığımız bir mama. Hayvanıma herhangi bir yan etkisi (tüy dökme, kusma, ishal gibi) olmadı. Uygun fiyatlı ve gerçekten güzel bir mama :)

Havanese_Siri

kendiniz yapın

Havanese_Siri

mamaya o kadar para vereceğime sebzeyle yumurta haşlayıp içine light ton balığı karıştırırım daha iyi

Gofretsla2

O daha masraflı

Havanese_Siri

hayır değil ben yapıyorum

esingoktas

Bende uzun zamandır sokağımda ve gördüğüm her yerde sokak kedilerini besliyorum.Enjoy mamayı hiç biri severek yemedi.Micho yu seviyorlar,ancak bana biraz yağlı gibi geldi,Son olarak Reflex (Reflex(renkli taneler)i aldım,hiç sorun yaşamdım.