Göz Akıntısı

batuhantopcu

Arkadaşlar merhaba, imalathanemize sığınan bu kızcağız ilk geldiğinde çok kötü durumdaydı. ben de mamalamaya başladım bu kızı ve kısa sürede toparlandı. lakin gözünde bir akıntı var onu da tedavi etmek istiyorum. hangi merhem ve göz damlasını kullanmalıyım?

5 CEVAP

vhope

Terramycin çok iyi bir merhem onu deneyebilirsiniz

Neussos

Eğer orada çok fazla vaktiniz olabiliyor ise gerçek papatya çayı alıp kaynatmanızı ve günde 4 kez sürmenizi öneririm. Normal siyah çay da bu şekilde kullanılabilir. Onun dışında terramycin de işe yarıyor. Sokaktaki ve eski okulumun etrafındaki kedi yavrularını bu şekilde kurtardım ben çoğunlukla. Eğer tüy kalitesi kötü ve kendini yalamıyorsa papatya çayı ile çok ıslatmadan hafifçe tüylerine de sürebilirsiniz. Bu onun kendini yalayıp, temizlemesine yardımcı olacaktır. Arada balıklı ıslak mamişler ve imuneks de verebilirseniz süper olur. :)

Queeninannesi

Veterinere götürebilirseniz iyi olur ama eczaneden gentagut damla alıp kullanırsanız biraz da olsa temizleyebilir

Gofretsla

Ayn terramycin kesinlikle

Duman14

Benim kedimde vardı göz akıntısı vet e götürdük kedilerde sık oluyor dedi damla verdi düzenli olarak sıktık bir de kremi vardı şimdi gayet temiz gözü 1,5-2 haftada geçti sizde vet e götürün muhtemelen benim kedim gibidir