Spectrum Mama

batuhantopcu

Yerli bir firma olan LİDER PET'in ürettiği SPECTRUM mamaları hakkında üretici firma ile telefon görüşmesi yaptım. Veteriner Cansu hanım yeterince ilgili bir şekilde tanıtımını yaptı. Özellikle yerli bir firma oluşu çok güzel. Mamayı deneyen arkadaşlar var mı?

3 CEVAP

Gofretsla

1.5 kilosu 30 tl ama içeriğine sizin için baktım tahıl ve pirinç içeriyor her yerli mamaya katıldığı gibi(türkiye) hep ucuza kaçıyor ülkemiz maalesef bonacıboda aynı tahıl ve pirinç var. ileride tahılın böbrek sorunlarına yol açacağını düşünüyorum durumunuz kısıtlıysa profıne ya da brit care ya da golosi öneririm . ama mamaya para harcarsanız 200,300 derken acana,orıjen,N&D ,bozıtaya ulaşır bunları göz önününe alarak SİZ BİLİRSİNİZ

batuhantopcu

İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim. Şu an kızım için orijen kullanmaktayım. İthal yerine yerli mamaya geçmek istediğim için birtakım araştırmalar yaptım ve bu mamayı buldum. Denemedim daha ama deneyeceğim. Marka hakkında tecrübesi olan arkadaşlar varsa onların da yorumlarını isterim.

Gofretsla

ORIJEN ÇOK İYİ MAMADIR